Kadın, Siyaset ve Liderlik Okulu

Doğu Akdeniz Üniversitesi-Kadın Araştırmaları ve Eğitimi Merkezi (DAÜ-KAEM), Kıbrıs Türk Girişimci Kadınlar Derneği (GİKAD) ve ve Doğu Akdeniz Üniversitesi-Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) iş birliği ile “Siyaset ve Liderlik Okulu” açılacaktır. 7 Şubat 2024’te başlaması planlanan eğitimler çarşamba günleri 17:00’de Lefkoşa-Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nda ikişer hafta arayla gerçekleştirilecektir. Modüllerin, sunumlara ek olarak, interaktif ve deneyim paylaşımı şeklinde yürütülmesine dikkat edilecektir. Her modül, farklı üniversitelerden alanında uzman eğitimciler tarafından verilecektir.

Üçer saatten oluşan 15 modülü tamamlayan katılımcılar, sınava girerek sertifika alma hakkını kazanabileceklerdir. Dileyen katılımcılar ilgi alanları doğrultusunda bir ya da daha fazla modüle katılarak, katıldıkları her modül için katılım belgesi alabileceklerdir.

Her modülün ücreti 350 TL’dir. 15 modülün toplam ücreti 5250 TL’dir. Sertifa sınavının ücreti ise 1500 TL’dir. Ödemeler toplu şekilde ya da her modülün başında gerçekleştirilebilir.

Ödeme Bilgileri:

Online hesap numaraları: https://sem.emu.edu.tr/tr/iletisim/banka-hesap-numaralari

Ödeme DAÜ’deki Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası’na gidilerek DAÜ-SEM 100640 hesap numarasına da yapılabilir. Aynı şekilde Türkiye İş Bankasından da ödeme yapılabilir. Yatırım yapıldıktan sonra mutlaka yatırım dekontu teslim alınıp tarafımıza iletilmelidir.